info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی محله قصر فیروزه ۲، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی

ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه ۲ تهران و خیابان رحیمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه ۲ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و خانه بازی قصر و همچنین استخر روباز قصرفیروزه ۲، رستوران نارنج، زمین چمن طبیعی قصر فیروزه، ورودی قصر فیروزه 2 (شهرک شهید بهشتی) - شمالی و آجیل و خشکبار کاوه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی تهران

ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قصر فیروزه ۲ قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس متین تک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس بیست متری
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و کنگاوری
 • ایستگاه اتوبوس پشتیبانی
  بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo