info
عکس ایستگاه اتوبوس دبستان
category

ایستگاه اتوبوس دبستان محله شهران شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبستان

ایستگاه اتوبوس دبستان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهران شمالی تهران و خیابان شهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهران شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شنبه بازار شهران و همچنین کافه بن بست، دکتر بهروز مقدادی متخصص نوزادان، کودکان و نوجوانان، پیتزا کاپو، فیزیوتراپی هدایتی و شرکت آرسین دکور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبستان تهران

در شهر تهران، محله شهران شمالی ، ایستگاه اتوبوس دبستان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باکری، بزرگراه آبشناسان، شهران می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دبستان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین رویال تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دبستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهسار غربی
  همت، کوهسار، بین مهرگان و ادهمى
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار شرقی
  همت، کوهسار، بین هاشمی زاده و شهید نعمت اللهی
 • ایستگاه اتوبوس شهیدهاشمی‌زاده
  همت، کوهسار، هاشمی زاده
 • ایستگاه اتوبوس مسکن غربی
  بزرگراه آبشناسان، شهران، بین شانزده متری مهدی و قائم
 • ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی
  بزرگراه آبشناسان، شهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبستان ندارد.
  neshan logo