عکس فروشگاه مواد غذایی
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه مواد غذایی (محله ولیعصر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، محمدی

موقعیت فروشگاه مواد غذایی در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه مواد غذایی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ولیعصر تهران و خیابان محمدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، موزه شهدا و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه بیسترو پاپ، پمپ بنزین میدان فردوسی، هتل باباطاهر، امداد خودرو تویوتا و مجتمع قضایی شهید بهشتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، محمدی


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذایی واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه آذربایجان
  کریمخان زند، خردمند جنوبی، جمال
 • سوپرمارکت آق بانو
  انقلاب اسلامی، خارک
 • سوپر شاهین
  انقلاب اسلامی، حمیدالدوله
 • سوپر مارکت آذربایجان
  پل حافظ، نرسیده به ورشو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی ندارد.
  neshan logo