info
عکس ایستگاه اتوبوس فجر 2
category

ایستگاه اتوبوس فجر 2 محله پونک شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فجر 2

ایستگاه اتوبوس فجر 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک شمالی تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شاهد و ستاره پایتخت و همچنین آموزشگاه موسیقی دادآفرین، رینگ و لاستیک گلشن، مرکز جامع سلامت سردار جنگل، دکتر فرناد ایمانی و آموزشگاه رانندگی هادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فجر 2 تهران

ایستگاه اتوبوس فجر 2 تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک شمالی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین سازمان آب و بهار واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فجر 2 تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فجر 2 تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فجر 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه ستاری، مخبری
 • ایستگاه اتوبوس عدل
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان غفاری
 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین افخمی و گلها
 • ایستگاه اتوبوس میدان عدل
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فجر 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فجر 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فجر 2 ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین سازمان آب و بهار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo