عکس مرکز فروش ماهی
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز فروش ماهی (محله شهرک استقلال، تهران)

بازار و مرکز خرید
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سپاه اسلام، شهید شفیعی

موقعیت مرکز فروش ماهی در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مرکز فروش ماهی (بازار و مرکز خرید) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان شهید شفیعی واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهرکام پارس و همچنین کترینگ هواپیمایی قشم ، شرکت بهنوش انبار شعبه غرب و شرکت خوشگوار انبارغرب قرار گرفته است.راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سپاه اسلام، شهید شفیعی


سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز فروش ماهی واقع شده‌اند:

 • مهرکام پارس
  (4.0)
  سپاه اسلام، شهید شفیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباس بابائی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز فروش ماهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز فروش ماهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز فروش ماهی ندارد.
  neshan logo