info
عکس مرکز فروش ماهی
category

مرکز فروش ماهی محله شهرک استقلال، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز فروش ماهی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مرکز فروش ماهی (بازار و مرکز خرید) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان شهید شفیعی واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهرکام پارس و همچنین کترینگ هواپیمایی قشم ، شرکت بهنوش انبار شعبه غرب و شرکت خوشگوار انبارغرب قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباس بابائی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 02 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز فروش ماهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 02 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز فروش ماهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز فروش ماهی ندارد.
location استان تهران، تهران، سپاه اسلام، شهید شفیعی، نرسیده به جهاد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo