info
عکس بانک قوامین
category

بانک قوامین محله لشگر غربی، تهران

درباره‌ی بانک قوامین

بانک قوامین (بانک) در محله لشگر غربی تهران و خیابان جعفری واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله لشگر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کالا 724، بستنی شاد، مسجد امام عصر (عج) سبلان شمالی، غذای خوب و پلیس ۱۰+ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قوامین تهران

بانک قوامین تهران در شهر تهران، محله لشگر غربی قرار گرفته است. بانک قوامین تهران را می‌توان از بانک‌های خوب محله لشگر غربی برشمرد. بانک‌های بانک ملی شعبه خواجه نظام، بانک ایران زمین و بانک سپه هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک قوامین تهران برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. این بانک به ایستگاه مترو سبلان نزدیک است. ایستگاه اتوبوس معلم مترو امام خمینی، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک قوامین تهران قرار دارد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک قوامین تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک قوامین تهران را در ادامه می‌بینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک قوامین واقع شده‌اند:

 • بانک ملی شعبه خواجه نظام
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار، بین صالحی و قانع
 • بانک ایران زمین
  مدنی، بین فدوی و محمدی
 • بانک سپه
  سبلان شمالی، صفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط RC2000 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قوامین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قوامین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قوامین ندارد.
  neshan logo