عکس ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان هفتم و میدان نفت

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان کنگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نخل و همچنین بوستان کنگان، سوپر مارکت پارسیان، مجتمع نانوایی سنگک و لواش سروش ولایت، مسجد امام مهدی(عج) و شرکت مسیر نقره ای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان

ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) خیابان کنگان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان هفتم و میدان نفت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهيد محلاتی است. همچنین دفتر منطقه 1 تاکسیرانی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان هفتم و میدان نفت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان کنگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  ارتش، بلوار شاهد، جهاد
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  ارتش، بلوار شاهد، بین میدان صاحب الزمان و میدان فاطمه زهرا
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین ساحل و گلزار یکم
 • ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان ندارد.
  neshan logo