عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری (محله باغ فیض، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، زارع، قانع، بین مختاری و خجسته پور

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان قانع واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سلامت فردا و مرکز خرید هامون و همچنین مسجد ابا عبدالله الحسین (ع)، تهیه غذای ته چین، بانک صادرات مدیریت غرب تهران، تهیه غذای ممتاز و کباب سرا و جگر سرای پاتوق قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری

در شهر تهران، محله باغ فیض خیابان قانع، ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه اشرفی اصفهانی، زارع، قانع، بین مختاری و خجسته پور می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سعید قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، زارع، قانع، بین مختاری و خجسته پور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مختاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین بوستان سوم و گلستان دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین مهتاب پنجم و مهرگان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رجحان
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین برادران صفا و گلبرگ
 • ایستگاه اتوبوس پردیس
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین شریفی و مهتاب پنجم
 • ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری ندارد.
  neshan logo