info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی

ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر صیاد شیرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مروارید و همچنین ورزشگاه خرازی، استخر مروارید فرهنگیان اصفهان، صندوق قرض الحسنه ابوتراب، سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان و دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله همدانیان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در صیاد شیرازی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه پیروزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  22بهمن، بین بن بست رنگین کمان و مجموعه اداری 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس رکن الدوله
  نیرو، بین عقیل و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  لاهور، بین قائم و حجت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی ندارد.
  neshan logo