info
عکس داروخانه دکتر امیر معزی
category

داروخانه دکتر امیر معزی اصفهان

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر امیر معزی

داروخانه دکتر امیر معزی (داروخانه) در اصفهان و خیابان دشتستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه پوشاک تن تو، لباس مهمانی و منزل سیوان، وگرتی فود، داروخانه دکتر نصری لاری و بانک صادرات قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر امیر معزی اصفهان

داروخانه دکتر امیر معزی اصفهان در شهر اصفهان، محله عسگریه قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان اصفهان، اصفهان، عسگریه، دشتستان، بین حکیم شفایی اول و سیامک است.

داروخانه دکتر امیر معزی اصفهان را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله عسگریه دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه داخلی بیمارستان عسگريه (اصلی)، داروخانه دکتر صفانیان و داروخانه مسائلی (پروین) هستند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر امیر معزی اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه دکتر امیر معزی اصفهان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر امیر معزی اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر امیر معزی واقع شده‌اند:

 • داروخانه داخلی بیمارستان عسگريه (اصلی)
  عسگریه، بین 4 و مشکین
 • داروخانه دکتر صفانیان
  (1.0)
  عسگریه، بین اشجع و 3
 • داروخانه مسائلی (پروین)
  (4.0)
  پروین اعتصامی، شهید صالح ادیب زاده
 • داروخانه صداقت
  (5.0)
  سروش، دشت گل
 • داروخانه دکتر مجتبی رمضانی
  (3.0)
  سروش، آل خجند، بین بوستان و میرجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Yavari (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر امیر معزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر امیر معزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر امیر معزی ندارد.
  neshan logo