info
عکس فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند)
category

فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) محله گجیل، تبریز

فروشگاه فرش و موکت
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند)

فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) (فروشگاه فرش و موکت) در محله گجیل تبریز و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه فرش و موکت در محله گجیل تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ امت و همچنین مسجد انگجی، مهمان پذیر امین تبریز، نمایندگی اخوان، تحریر اشرفی و شهر چسب قرار گرفته است.

درباره فروشگاه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند)

فروشگاه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) را می‌توانید در شهر تبریز، محله گجیل و پیدا کنید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (04135544040) تماس بگیرید. فروشگاه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) یکی از فروشگاه‌های خوب محله گجیل است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فرش سیدمحمدبنی هاشم، یگانه احمدی و تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا هستند.

چطور به فروشگاه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اهراب قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو میدان کهن که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) واقع شده‌اند:

 • فرش سیدمحمدبنی هاشم
  فرش پیرا، یمن دوزان بازاری
 • یگانه احمدی
 • تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا
  شهید مطهری، ملا احمد، میرزا ابوالحسن دالانی
 • تابلو فرش شفایی
  شهید مطهری، ملا احمد
 • موکت محمدزاده
  بلوار جمهوری اسلامی، بین گورجولر و میدان نماز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahanzaboli (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند) ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، جمهوری اسلامی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فرش صدیق تبریز (نمایندگی فرش سهند)

  شنبه 09:00 تا 19:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 19:00
  دوشنبه 09:00 تا 19:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 19:00
  چهارشنبه 09:00 تا 19:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 19:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo