info
عکس ایستگاه اتوبوس طلوع فجر
category

ایستگاه اتوبوس طلوع فجر محله شیخ طوسی، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طلوع فجر

ایستگاه اتوبوس طلوع فجر (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ طوسی اصفهان و خیابان کنارگذر پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شیخ طوسی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ گیاهان دارویی اصفهان و همچنین کشتارگاه سپاهان مرغ دفتر مرکزی، شیرینی ناز خاتون، لاستیک و رینگ ملکوتی، دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان و مسجد شهید مطهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طلوع فجر اصفهان

ایستگاه اتوبوس طلوع فجر اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شیخ طوسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، بین ابوذر و رضائیان قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس طلوع فجر اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس طلوع فجر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طلوع فجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  لاله جنوبی، بین خرم و ایمان
 • ایستگاه اتوبوس زرین کوب
  شیخ طوسی شرقی، بین ابراهیم علی دوستی و شهید خرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طلوع فجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طلوع فجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طلوع فجر ندارد.
  neshan logo