info
عکس ایستگاه اتوبوس عظیم آباد
category

ایستگاه اتوبوس عظیم آباد محله جوانمرد قصاب، ری

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عظیم آباد

ایستگاه اتوبوس عظیم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرایشگاه چلسی، کبابی عمو نعمت، دبستان پسرانه مولوی، بربری سنتی برکت و پارک سعدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عظیم آباد ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس عظیم آباد ری است که در محله جوانمرد قصاب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، بین کریمی و حاجب الدوله است. ایستگاه اتوبوس عظیم آباد ری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف ری می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فدک قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس عظیم آباد ری و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عظیم آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده
  بلوار بسیج، سیزدهم، شهید یوسفی، حنیفه زاده، بین خمینی و کیانی
 • ایستگاه اتوبوس جوانمرد
  بلوار دستواره، کمیل
 • ایستگاه اتوبوس میدان مادر
  بلوار دستواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عظیم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عظیم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عظیم آباد ندارد.
  neshan logo