info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی محله شیخ یوسف، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی

ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ یوسف اصفهان و خیابان شریف واقفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیخ یوسف اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین آکادمی پرورش اندام باربد، رستوران سفیر، Narcis B&B، فروشگاه دوچرخه آباریس آوا و قنادی بوعلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی اصفهان

در شهر اصفهان، محله شیخ یوسف ، ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریف واقفی، بین شقایق و علی اکبر بیگ قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه نقاشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خسرو آباد
  ابوالحسن اصفهانی، محمدی
 • ایستگاه اتوبوس شریف واقفی
  ابوالحسن اصفهانی، بین ناصر خسرو و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس پل فردوسی
  فردوسی، بین لاله و غفار
 • ایستگاه اتوبوس شهید زلالی
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی ندارد.
  neshan logo