info
عکس ایستگاه اتوبوس بالاحمام1
category

ایستگاه اتوبوس بالاحمام1 محله دوه چی (شتربان)، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بالاحمام1

ایستگاه اتوبوس بالاحمام1 (ایستگاه اتوبوس) در محله دوه چی (شتربان) تبریز و خیابان شمس تبریزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله دوه چی (شتربان) تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد عربلر و بازارچه دوه چی و همچنین شیرینی فروشی تصاج، امامزاده سید ابراهیم (ع)، رستوران مجلسی، آجیلی سهند و مرکز پخش تخصصی پنیر پیتزا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بالاحمام1 تبریز

ایستگاه اتوبوس بالاحمام1 تبریز در شهر تبریز، محله دوه چی (شتربان) و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس تبریزی، بین جمالی و حسینی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بالاحمام1 تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی دریا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بالاحمام1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4
  بزرگراه چایکنار - آزادگان، سید حاج آقا
 • ایستگاه اتوبوس کبریت سازی
  فاتح-توکلی، بین شکرچی و پاداش
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112
  شهید مطهری، بین جودی و ایپکچی لر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بالاحمام1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بالاحمام1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بالاحمام1 ندارد.
  neshan logo