info
عکس ایستگاه اتوبوس کرمان غربی
category

ایستگاه اتوبوس کرمان غربی محله نیکنام، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرمان غربی

ایستگاه اتوبوس کرمان غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیکنام تهران و کنارگذر بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله نیکنام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مردم و پاساژکیش و همچنین مسجد امیرالمومنین (ع)، فست فود ۲۴، دبیرستان و دبستان سیدین، بیمارستان خیریه مکتب الزهرا (س) و باشگاه بانوان ماهور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرمان غربی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کرمان غربی تهران، شهر تهران، محله نیکنام است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، بین یحیی موسوی و کرمان قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرمان غربی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلاد واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کرمان غربی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کرمان غربی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  نشاندار
  چهارشنبه 23 شهریور ماه 1401

  یکی از بدترین ایستگاه های منطقه است

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرمان غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سیرجان
  پیروزی، شکوفه، بین اهری و بهبود
 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  امام علی، پل پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  بزرگراه محلاتی، بعد از ارجمندی راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرمان غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرمان غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرمان غربی ندارد.
  neshan logo