عکس تهیه غذای پلو شاهی
مشاهده در نقشه نشان
category

تهیه غذای پلو شاهی (محله نیاوران، تهران)

کترینگ و آشپزخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، ناطقیان، مدرسه

موقعیت تهیه غذای پلو شاهی در محله نیاوران تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

تهیه غذای پلو شاهی (کترینگ و آشپزخانه) در محله نیاوران تهران و خیابان مدرسه واقع شده است. این مکان یکی از شش کترینگ و آشپزخانه در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهنگیان باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران، کاخ موزه صاحبقرانیه و مرکز خرید نارون و همچنین پیتزا چمن، رستوران مس توران، کافه رستوران عمو هوشنگ، آجیل و خشکبار تواضع و داروخانه صدف قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، ناطقیان، مدرسه

تلفن تماس: 02122612011


سایر آشپزخانه‌های که در محدوده تهیه غذای پلو شاهی واقع شده‌اند:

 • کباب فروشی عجم
  (5.0)
  باهنر، مسجد
 • تهیه غذای نمونه
  (4.4)
  باهنر، امیدوار، برادران سبزی، اژدری، بین شانزدهم و چهاردهم
 • قیمه دات کام
  (4.0)
  باهنر، جهانشاهی، چکاوک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذای پلو شاهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران کترینگ آشپزخانه تحویل دلیوری غذا

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذای پلو شاهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذای پلو شاهی ندارد.
  neshan logo