info
عکس ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
category

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و میدان بهمنیار واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ثامن و همچنین داروخانه بامداد، مدیریت آموزش و پرورش منطقه 19 شهر تهران، سونوگرافی و رادیولوژی پارس، میدان بهمنیار و فست فود دوبال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش تهران

در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان ، ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس نوروزی کد ۱۹۳ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزش و پرورش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جنگل
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، نیکنام، بین فاطمی و بهزادپور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب
  بلوار شقایق، میثاق، بین چگینی و ابوالقاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ندارد.
  neshan logo