info
عکس ایستگاه اتوبوس خورشید
category

ایستگاه اتوبوس خورشید محله سرو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خورشید

ایستگاه اتوبوس خورشید (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو تهران و خیابان پاک نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه کودک آسمان آبی و همچنین بازار میوه و تره بار پاک نژاد، خانه چمن، دندانپزشکی دکتر هدایتی، الو باتری و تولید صنایع چوبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خورشید تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خورشید تهران است که در محله سرو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پاک نژاد، نرسیده به سرو قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خورشید تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کتاب قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی باغ آسمون قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خورشید تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خورشید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بهرود
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین میدان بهرود و بیست و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بلوار شاهنامه، بین صبحی و پرند
 • ایستگاه اتوبوس میدان حسنک
  بزرگراه یادگار امام، نیما یوشیج، بلوار خالو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خورشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خورشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خورشید ندارد.
  neshan logo