info
عکس ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت
category

ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت

ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و خیابان پل سید قطب /بعثت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صدف و همچنین کلیسای سنندج، مرکز خدمات ایرانسل، قصر مبل سنندج، ستاد اسکان ناحیه یک و غذای آماده میزبان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت سنندج

ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت سنندج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر سنندج است که در محله فلسطین قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پل سید قطب /بعثت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت سنندج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از سنندج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تمدن قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت سنندج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت ندارد.
neshan logo