info
عکس ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی محله سوهانک، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی

ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله سوهانک تهران و خیابان شهید سوهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع پلاتینیوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی (مجتمع ولایت)، دانشکده اقتصاد و حسابداری - دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، جگرکی کوهپایه، شیرینی پراگ و دوشارم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی تهران

ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سوهانک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین بشارت و دوستان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قائم قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارغوان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کمیته امداد امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک
  بزرگراه ارتش، نرسیده به شاه مرادی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد
  بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، بین سنبل و گل یخ
 • ایستگاه اتوبوس پایانه لاله
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی ندارد.
  neshan logo