info
عکس بانک سرمایه
category

بانک سرمایه محله کیان اباد، اهواز

درباره‌ی بانک سرمایه

بانک سرمایه (بانک) در محله کیان اباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این مکان یکی از نوزده بانک در محله کیان اباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسطوره سازان و همچنین پمپ بنزین، آکادمی آیلتس گویا، خشکشویی پاکان لاندری، فروشگاه لوازم ساختمانی رفیعی و سیستم های حفاظتی نوین امنیت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سرمایه اهواز

بانک سرمایه اهواز در شهر اهواز، محله کیان اباد قرار گرفته است. بانک سرمایه اهواز را می‌توان از بانک‌های خوب محله کیان اباد برشمرد. بانک گردشگری، بانک کشاورزی و بانک توسعه تعاون از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک سرمایه اهواز برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوس فلکه 3، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک سرمایه اهواز قرار دارد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد در صورتی که به بانک سرمایه اهواز مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک سرمایه اهواز را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سرمایه واقع شده‌اند:

 • بانک گردشگری
  کیانپارس، بین کیانپارس 1 و 2
 • بانک کشاورزی
  کیانپارس، بین کیانپارس 5 و 6
 • بانک توسعه تعاون
  کیانپارس، بین فلکه سوم کیانپارس و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سرمایه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سرمایه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سرمایه ندارد.
  neshan logo