info
عکس ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
category

ایستگاه اتوبوس پرورشگاه محله سیزده آبان، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پرورشگاه

ایستگاه اتوبوس پرورشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله سیزده آبان ری و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قالیشویی مروستی، لوازم یدکی پارت یدک، کارخانه بتن حمیدرحمانی، نانوایی سنگکی و شیرینی پزی (زولبیا و بامیه) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پرورشگاه ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس پرورشگاه ری است که در محله سیزده آبان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، بین صفر رحمتی و محمد افشاری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پرورشگاه ری عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از ری دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو جوانمرد قصاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فدک واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پرورشگاه ری و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پرورشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوانمرد
  بلوار دستواره، کمیل
 • ایستگاه اتوبوس میدان مادر
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس یادآوران
  بلوار شهید رجایی، آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پرورشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پرورشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پرورشگاه ندارد.
  neshan logo