info
عکس ایستگاه اتوبوس آسیاب
category

ایستگاه اتوبوس آسیاب محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آسیاب

ایستگاه اتوبوس آسیاب (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین سوپر مارکت قلیچ خانی، موتورسازی ابریشمی، مسجد زینبیه، باطریسازی مجتبی و لوازم یدکی محبوب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آسیاب ری

ایستگاه اتوبوس آسیاب ری در شهر ری، محله جوانمرد قصاب و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دستواره است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آسیاب ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو جوانمرد قصاب نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید ارشاد تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آسیاب ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آسیاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شمشاد
  بلوار بسیج، شهدا، شمشاد شرقی دوم، بین شمشاد پنجم و شهید یوسفی
 • ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
  بلوار شهید رجایی، بین صفر رحمتی و محمد افشاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آسیاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آسیاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آسیاب ندارد.
  neshan logo