info
عکس ایستگاه اتوبوس پیام نور
category

ایستگاه اتوبوس پیام نور محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیام نور

ایستگاه اتوبوس پیام نور (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند هپی سیتی و مرکز خرید شمیران سنتر و همچنین پیتزا سیب 360، بازار میوه و تره بار ازگل، پلیس + 10، کارواش تهران و اداره پست لشگرک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیام نور تهران

در شهر تهران، محله ازگل ، ایستگاه اتوبوس پیام نور تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، بین ازگل و باغ شمیران قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پیام نور تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید محلاتی است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی دفتر منطقه 1 تاکسیرانی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پیام نور تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیام نور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اراج
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس تالار سرباز
  نیروی زمینی، ازگل
 • ایستگاه اتوبوس شهید مژدی
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیام نور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیام نور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیام نور ندارد.
  neshan logo