info
عکس ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
category

ایستگاه اتوبوس ثبت احوال محله شهرک بهار، شیراز

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ثبت احوال

ایستگاه اتوبوس ثبت احوال (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک بهار شیراز و بلوار الزهرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره کل ثبت احوال شیراز، فروشگاه مواد غذایی جهاد، بانک تجارت، مکانیکی شیراز پژو و ایستگاه اتوبوس ثبت احوال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ثبت احوال شیراز

ایستگاه اتوبوس ثبت احوال شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله شهرک بهار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار الزهرا، بین کدیور و الزهرا 3 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ثبت احوال شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فضیلت است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ثبت احوال شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ثبت احوال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علمداری
  بلوار دلاوران بسیج، بین دلاوران بسیج 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان
  بلوار دلاوران بسیج، بین نرجس و بلوار ارتش
 • ایستگاه اتوبوس آگاهی
  بلوار رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ثبت احوال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ثبت احوال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ثبت احوال ندارد.
  neshan logo