info
عکس داروخانه دکتر گلشنی
category

داروخانه دکتر گلشنی محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر گلشنی

داروخانه دکتر گلشنی (داروخانه) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان غلامی واقع شده است. این مکان یکی از دو داروخانه در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین هنرستان دخترانه بتول آقا محمدی، مسجد امام حسن مجتبی، درمانگاه شبانه روزی طب الحسن، دخانیات دوسیب و سوپر مارکت خوانساری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر گلشنی تهران

داروخانه دکتر گلشنی تهران در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، غلامی، بین صدوقی یکم و هنرستان است. اگر اطلاعات بیشتری از داروخانه دکتر گلشنی تهران بخواهید می‌توانید با شماره تلفن آن (+982133842442) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر گلشنی تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله اسلام آباد - والفجر است. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر کیان کاوه، داروخانه دکتر فریا امیری و داروخانه دکتر رضائی اصل هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر گلشنی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. در نزدیکی داروخانه دکتر گلشنی تهران، ایستگاه اتوبوس کلهر قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر گلشنی تهران برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر گلشنی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 03 بهمن ماه 1400

  درمانگاه شبانه روزی هست ولی داروخانه شبانه روزی نبود...


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر گلشنی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر کیان کاوه
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر
 • داروخانه دکتر فریا امیری
  بزرگراه بسیج، اصغری راد، 15 متری سوم(سویزی)، بین حقیقت و سبزواری
 • داروخانه دکتر رضائی اصل
  ابومسلم خراسانی، بین ایلخانی و بینجرآبادی
 • داروخانه دکتر مینا شمسعلی
  ابومسلم خراسانی، طاهرپناه
 • داروخانه دکتر افشین راد
  (5.0)
  بهتاش صفت، بیست متری قائم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تیزپا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر گلشنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر گلشنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر گلشنی ندارد.
  neshan logo