عکس مسجد امام حسن مجتبی
مشاهده در نقشه نشان
category

مسجد امام حسن مجتبی (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

مسجد
4.3
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، غلامی، بین صدوقی یکم و هنرستان

موقعیت مسجد امام حسن مجتبی در محله اسلام آباد - والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مسجد امام حسن مجتبی (مسجد) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان غلامی واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهروند والفجر و همچنین هنرستان دخترانه بتول آقا محمدی، درمانگاه شبانه روزی طب الحسن، داروخانه دکتر گلشنی، لوازم خانگی زینالی و خودپرداز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، غلامی، بین صدوقی یکم و هنرستان


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام حسن مجتبی واقع شده‌اند:

 • حسینه متوسیلین اباعبدالله الحسین (ع)
  بزرگراه بسیج، غفاری، بین 15 متری سوم و 15 متری دوم
 • هییت جوانان بنی هاشم
  شیرازی، دوم
 • مسجد باب الحوائج حضرت
  محمدی، ایلخانی
 • مسجد جامع حضرت صدیقه
  غلامی، چنار
 • مسجد امام حسن
  (5.0)
  غلامی، بین صدوقی یکم و هنرستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط FAKOOR (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام حسن مجتبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام حسن مجتبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام حسن مجتبی ندارد.
  neshan logo