info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه
category

ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه محله دبستان - مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه

ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه (ایستگاه اتوبوس) در محله دبستان - مجیدیه تهران و خیابان استاد حسن بنا جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آروین و همچنین پیتزا پل، درمانگاه مجیدیه، شیرینی سرای پانیذ، بانک ملت-مجیدیه و فروشگاه زنجیره ای جانبو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه تهران

در شهر تهران، محله دبستان ، ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در استاد حسن بنا جنوبی، بین ختایی و بیگی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس زیتون هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه ارامنه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سبلان
  سبلان شمالی، بین چشمی و ساداتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ
  سبلان شمالی
 • ایستگاه اتوبوس گل سرخ
  سبلان شمالی
 • ایستگاه اتوبوس پل آغاز
  گلشن دوست، بین دولت آبادی و نوروزی فرد
 • ایستگاه اتوبوس کاج
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از حسین زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه ندارد.
  neshan logo