info
عکس ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی
category

ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی

ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه موسیقی سپاهان سینا، هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک، پرورش اندام امپراطور، امداد رایانه اصفهان و مستر گیم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی اصفهان در شهر اصفهان، محله هزارجریب و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسکن وشهرسازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس توحید
  دانشگاه، بین خط ویژه و درب دانشکاه
 • ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق
  سعادت آباد (آزادگان)، بین شیخ صدوق و فرایبورگ
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا
  چهار باغ بالا، بین نسترن و شهید حجت الله رئیسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی ندارد.
  neshan logo