info
عکس ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم
category

ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم محله گلکوب، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم

ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم (ایستگاه اتوبوس) در محله گلکوب شیراز و بلوار سیبویه واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله گلکوب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حوض ماهی مجموعه انتظامی شهید فعال و مجتمع تجاری هدیش فارس و همچنین هتل نصیرالملک شیراز، فروشگاه افق کوروش، کتاب و تحریر خوش نیت، رستوران غذای درباری و داروخانه دکتر سپهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم شیراز

ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله گلکوب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیبویه، نرسیده به بلوار احمدی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  🔴🟡 عــــ🅰️ــلــی 🟡 🔴
  پنجشنبه 17 فروردین ماه 1402

  ایستگاه خوبیه و اتوبوس های مرتبی داره

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهزاده قاسم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب
  کریمخان زند، پیروزی، بلوار دستغیب، بین بازار زرگرها و لطفعلی خان زند
 • ایستگاه اتوبوس ارتش
  بلوار ارتش، بین میدان شهید فهمیده و 20 متری امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین 29
  بلوار ارتش، بین ارتش 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس حکیمیان
  بلوار سیبویه، حسینی، بین حسینی 5 و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهزاده قاسم ندارد.
  neshan logo