info
عکس ایستگاه اتوبوس منوچهری
category

ایستگاه اتوبوس منوچهری محله سنگ سیاه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منوچهری

ایستگاه اتوبوس منوچهری (ایستگاه اتوبوس) در محله سنگ سیاه شیراز و خیابان قاآنی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سنگ سیاه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه سعادت، خانه فروغ الملک قوامی و مجتمع تجاری مشیر و همچنین پارکینگ منوچهری، گرمابه زمرد، صنعت الکتریک، کالای برق شجاعی و حوزه علمیه صادقیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منوچهری شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس منوچهری شیراز، شهر شیراز، محله سنگ سیاه است. این ایستگاه اتوبوس در قاآنی شمالی، بین قاآنی 10 و منوچهری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس منوچهری شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو زندیه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس منوچهری شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منوچهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین احمدی و لطفعلی خان 50
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پانزده خرداد
  انقلاب اسلامی، بین انقلاب اسلامی 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه 15 خرداد
  قصرالدشت، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 85 و 87
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه زند
  بلوار کریمخان زند، بین رودکی و سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منوچهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منوچهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منوچهری ندارد.
  neshan logo