info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا محله مکتب امام، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا

ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله مکتب امام یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله مکتب امام یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کوچه منبع آب و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین مبل کسری، کامپیوتر پارس فرهنگ افزار، دبستان دخترانه تفضلی، کلینیک دندانپزشکی دکتر علی توکلی و پت شاپ یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا یزد

در شهر یزد، محله مکتب امام ، ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سلمان فارسی، بین تفضلی و قدس قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه الزهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 17
 • ایستگاه اتوبوس بهاران
  بلوار مدرس، فروردین
 • ایستگاه اتوبوس سه راه چمران
  آیت الله کاشانی، بین مدرس و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا ندارد.
  neshan logo