info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار مناره
category

ایستگاه اتوبوس چهار مناره محله بعثت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار مناره

ایستگاه اتوبوس چهار مناره (ایستگاه اتوبوس) در محله بعثت یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مسجد خضر شاه و پاساژ موسوی و همچنین هتل ساباط یزد، تاکسی تلفنی همراز، لوازم خانگی مسلم، گروه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی پویا صنعت و فرش سلطانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار مناره یزد

در شهر یزد، محله بعثت ، ایستگاه اتوبوس چهار مناره یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امامزاده جعفر، شهید رجایی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار مناره یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار مناره یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار مناره واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چادر
  شهید نواب صفوی، بین سلمان فارسی و کوچه شاعری
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  فرخی، بلوار مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار مناره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار مناره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار مناره ندارد.
  neshan logo