info
عکس ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی

ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان میرمطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین بیمارستان دامپزشکی اکسیژن، شرکت رهام داتک، شرکت بیتس، بنیاد فرهنگ زندگی و اتاقک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی تهران

ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیلوفر - شهید قندی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سهروردی شمالی، میرمطهری می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس پارامونت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیدخندان آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سید خندان
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس خرمشهر
  سهروردی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس شهید قندی
  سهروردی شمالی، قندی، بین سیبویه و بیست و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی ندارد.
  neshan logo