info
عکس ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی

ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ولی عصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین نمایندگی سایپا محسن مهدی اف، حسینیه کربلایها، رستوران علامه، آموزشگاه رانندگی بهار آزادی و غذای صدرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی

آدرس ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی، شهر اصفهان، محله احمدآباد است. این ایستگاه اتوبوس در ولی عصر، بین رنجکش و صغیر اصفهانی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی سیمورغ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صغیر اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  گلزار، بین رجایی و شکفته
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی ندارد.
  neshan logo