info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد
category

ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد محله دیلمان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد

ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد (ایستگاه اتوبوس) در محله دیلمان رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین ساختمان خسروشاهی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان، گالری مبل راز، کافه فست فود اتول و پاچینی چیکا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد رشت

در شهر رشت، محله دیلمان ، ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد رشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انصاری، بین ولیعصر 1 و سید عباس حسینی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد رشت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف رشت دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس گیتی نورشمال قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه ارشاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بلوار شهید انصاری، بین استاد معین و مکتب نرجس
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شهید انصاری، بین میدان ولیعصر و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مهارت
  بلوار نماز، بلوار شهید انصاری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد ندارد.
  neshan logo