info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان
category

ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان

ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و بلوار جانبازان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک ملی، لاستیک فروشی رزاقی، بازرگانی باتری زارع، فرماندهی انتظامی شهرستان سنندج و ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان سنندج

ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان سنندج در شهر سنندج، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان، بین نسترن و میدان 12 فروردین می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان سنندج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از سنندج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس تمدن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان سنندج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار جانبازان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت
  بلوار بیست و هشت دی، بین مهاباد و انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی
  بلوار جانبازان، اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس نمکی
  شهیدان نمکی، بین قنبری و اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان
  بلوار جانبازان، بین اندیشه و خیابان اصلی سایت اداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان ندارد.
  neshan logo