عکس ایستگاه اتوبوس آشوری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس آشوری (محله افسریه جنوبی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بین غلامحسین ترابی و خلیل آشوری

موقعیت ایستگاه اتوبوس آشوری در محله افسریه جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آشوری (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه جنوبی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین مخابرات هجرت، تالار پذیرایی گلهای زندگی، مدرسه شهید پرواس، ایران تاکسی و مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان زینب بختیاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آشوری

ایستگاه اتوبوس آشوری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله افسریه جنوبی بزرگراه بسیج قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، بین غلامحسین ترابی و خلیل آشوری می‌باشد. ایستگاه اتوبوس آشوری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس نبرد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آشوری و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بین غلامحسین ترابی و خلیل آشوری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آشوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بلوار ابوذر، بین بیست و سوم و زمزم
 • ایستگاه اتوبوس سوم افسریه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آشوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آشوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آشوری ندارد.
  neshan logo