عکس عینک چشم نوبنیاد
category

عینک چشم نوبنیاد (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

عینک‌سازی و بینایی سنجی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پاسداران، بین میدان نوبنیاد و کوهستان چهارم

موقعیت عینک چشم نوبنیاد در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

عینک چشم نوبنیاد (عینک‌سازی و بینایی سنجی) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان پاسداران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین رستوران قاراشی همایون، ساندویچ آقا خان، دامپزشکی ستیا، گالری عکس سیاره و دفتر پیشخوان دولت نوبنیاد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از عینک‌سازی‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو نوبنياد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پاسداران، بین میدان نوبنیاد و کوهستان چهارم

تلفن تماس: 02122822707


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دهناد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عینک چشم نوبنیاد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

عینک چشم نوبنیاد سازی فروشگاه فروشی عینک بینایی سنجی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد عینک چشم نوبنیاد

  • avatar
    Mah_Arshak72 (شهریار سطح ۵) سه شنبه 31 فروردین ماه 1400

    تنوع کارها و قیمت های مناسبی دارند و طرف قرارداد با بیمه ها هم هستند

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد عینک چشم نوبنیاد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عینک چشم نوبنیاد تهران ندارد.