info
عکس ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی
category

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و ترمیم مو زعفرانیه و همچنین رستوران بزرگمهر، شرکت طراحی سایت عصرآسیا، حمل اثاثیه منزل تارازبار، دکتر زهرا صابری و فیزیوتراپی ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان

در شهر اصفهان، محله شاهزید ، ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی، بین سرو و بزرگمهر است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هشت بهشت شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلال
  لاهور، بین عبودیت و مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و تخت جمشید
 • ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
  بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی ندارد.
  neshan logo