عکس ایستگاه دوچرخه مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه دوچرخه (محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد)

ایستگاه دوچرخه
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید سلیمانی، بین میدان حافظ و بلوار کوشش

موقعیت ایستگاه دوچرخه در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه دوچرخه (ایستگاه دوچرخه) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و بزرگراه شهید سلیمانی، بین میدان حافظ و بلوار کوشش واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری امیر و همچنین تیپاکس Tipax، سالن ورزشی شهید جهاد مغنیه شهرداری مشهد، نمایندگی ایران خودرو - نجفی 3023، پارک سوار حافظ و میدان حافظ قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید سلیمانی، بین میدان حافظ و بلوار کوشش

تلفن تماس: 05136109011

وب‌سایت رسمی: ibsm.ir


سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوچرخه اشتراکی
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهرزاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  عمومی دوچرخه ایستگاه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه مشهد ندارد.
  neshan logo