عکس ایستگاه اتوبوس فرصت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فرصت (محله نصرت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، اسکندری شمالی، بین بهار و امیرلو

موقعیت ایستگاه اتوبوس فرصت در محله نصرت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فرصت (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرت تهران و خیابان اسکندری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و کام طب و همچنین پت شاپ کالینا، شرکت مهندسی موتور آزمای ثمین، تجهیزات آزمایشگاهی آذین، شرکت رایان خودرو اندیش و فروشگاه لوازم کشاورزی رامان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرصت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فرصت است که در محله نصرت خیابان اسکندری شمالی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادی، اسکندری شمالی، بین بهار و امیرلو بروید. ایستگاه اتوبوس فرصت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی است. تهران تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرصت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، اسکندری شمالی، بین بهار و امیرلو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرصت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس کارگر
  بلوار کشاورز، بین دریا و حمصیان
 • ایستگاه اتوبوس جمالزاده
  جمهوری اسلامی، جمالزاده، بین کاج و دهقان
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  جمهوری اسلامی، باستان، کمالی، بین آذربایجان و انصافی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرصت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرصت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرصت ندارد.
  neshan logo