info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم
category

ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم محله یوسف آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم

ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان جهان آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرابین و همچنین بیمارستان تخصصی دامپزشکی امید، بیمه پارسیان، نانوایی سنگک، شرکت دکومد و تعمیرگاه خودرو دوستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم تهران

ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله یوسف آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، بین حسینی و قریب است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس رز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان بیستم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ششم
  بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین دکتر انصاری و جواد سپهری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران
  بزرگراه کردستان، چهل و سوم، جهان آرا، بین 43/1 و 42/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان بیستم ندارد.
  neshan logo