info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها
category

ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها

ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مهتاب و همچنین سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، بانک کشاورزی، مرکز آموزش علمی-کاربردی شهید صیاد شیرازی، خودپرداز بانک کشاورزی و مجتمع مسکونی بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها تهران، شهر تهران، محله شهرک محلاتی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ارتش می‌باشد. ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید محلاتی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آوا تاکسی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان جنگلها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا لویزان
  بزرگراه شهید بابایی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  ارتش، بلوار شاهد، بین میدان فاطمه زهرا و میدان صاحب الزمان
 • ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها ندارد.
  neshan logo