info
عکس آکادمی ورزشی رکورد
category

آکادمی ورزشی رکورد (محله افسریه جنوبی، تهران)

سالن و مجموعه ورزشی
5.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آکادمی ورزشی رکورد

آکادمی ورزشی رکورد (سالن و مجموعه ورزشی) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان پانزده متری سوم(سویزی) واقع شده است. این مجتمع یکی از نه مجموعه ورزشی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین پایگاه مرکز بهداشت بعثت النبی، تاکسی سرویس سهیل، لوازم خانگی برادران صادقی 1، روغنکده ریما و سرای محله افسریه جنوبی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از سالن‌های ورزشی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده آکادمی ورزشی رکورد واقع شده‌اند:

 • باشگاه بدنسازی آریا تن ورز
  بسیج، بقایی
 • باشگاه بدنسازی سورنا
  بزرگراه بسیج، پرورده
 • دفتر باشگاه رعد پدافند هوایی ارتش
  هنرستان، کوهسار، بین صدوقی ششم و چنار
 • باشگاه ورزشی گودرز ۱
  غلامی، بین صدوقی یکم و هنرستان
 • باشگاه ورزشی احمدیان
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی ورزشی رکورد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی ورزشی رکورد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی ورزشی رکورد ندارد.
  neshan logo