info
عکس فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی
category

فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی

فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی (فروشگاه زنجیره‌ای) در مشهد و بلوار پیروزی، پیروزی 6، شهید نوکاریزی، بلوار شهید فکوری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرک دانش و سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مشاور املاک عطارد، دبیرستان دخترانه علم و تقوا ، فروشگاه جیمارکت پگاه و مینی مارکت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در شهر مشهد، و قرار دارد. فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب شهر مشهد است. فروشگاه زنجیره ای ۷، فروشگاه افق کوروش (شعبه کاوه 15) و فروشگاه افق کوروش (شعبه پیروزی 7) از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای ۷
  بلوار شهید کاوه، بین شهید کاوه 11 و 13
 • فروشگاه افق کوروش (شعبه کاوه 15)
  (4.3)
  بلوار شهید کاوه، بین کاوه 15 و میدان شهید جوان
 • فروشگاه افق کوروش (شعبه پیروزی 7)
  (4.0)
  بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7
 • فروشگاه بزرگ سعادت
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، پیروزی 6، شهید نوکاریزی، بلوار شهید فکوری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی

  شنبه 08:00 تا 20:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 20:00
  دوشنبه 08:00 تا 20:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 20:00
  چهارشنبه 08:00 تا 20:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 14:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo