info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی

ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی (ایستگاه اتوبوس) در مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرک دانش و سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مشاور املاک عطارد، فروشگاه رونیکس ، دبیرستان دخترانه علم و تقوا و فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار گرفته است. همچنین آژانس آتی سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه علوم پزشکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 14
  بلوار شهید کاوه، بهارستان 9، بهارستان
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خاقانی
  بلوار نماز، بلوار خاقانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 43
  بلوار نماز، بلوار خاقانی
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 43
  بلوار نماز، بلوار خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی ندارد.
  neshan logo