info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
category

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 محله رضاشهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرک دانش و سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مشاور املاک عطارد، کتابخانه، دبیرستان دخترانه علم و تقوا و فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 مشهد در شهر مشهد، محله رضاشهر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی ستاره شهر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فکوری 92 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵
  بلوار شهید ناصری، ناصری 1، بین ارغوان 3 و ارغوان 5
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 10
  بلوار شهید کاوه، بهارستان 5، بهارستان
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 14
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و پیروزی 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92 ندارد.
  neshan logo