info
عکس ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی
category

ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی محله چهارصد دستگاه، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی

ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارصد دستگاه کرج و عسگری، بلوار جمهوری اسلامی، بعد از زیرگذر بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله چهارصد دستگاه کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی تیتیل و پارسا فوم (احد اکبری) و همچنین بستنی نعمت، شرکت سما الکترونیک، رستوران البرز، ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام حسین کرج و آزمون آیین نامه رانندگی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی کرج

ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله چهارصد دستگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در عسگری، بلوار جمهوری اسلامی، بعد از زیرگذر بلوار جمهوری اسلامی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو رجایی شهر است. همچنین آژانس واریان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیروی انتظامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  شهدای چهارصد دستگاه، بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس سرو ناز
  شهدای چهارصد دستگاه، بین بلوار جمهوری اسلامی و بوستان
 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  شهدای چهارصد دستگاه
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  شهدای چهارصد دستگاه، بعد از بلوار علامه جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیروی انتظامی ندارد.
  location استان البرز، کرج، عسگری، بلوار جمهوری اسلامی، بعد از زیرگذر بلوار جمهوری اسلامی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo