info
عکس ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا (محله کوی کارمندان جنوبی، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی کارمندان جنوبی کرج و خیابان شهید بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی کارمندان جنوبی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ملاصدرا و همچنین فروشگاه اتکا، استخر سوم خرداد، نمایندگی سایپا واسجی، دارالترجمه رسمی دکتر قائمی کرج و صرافی آرین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو رجایی شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملاصدرا کرج

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله کوی کارمندان جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ملاصدرا کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو رجایی شهر است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی پارک قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاسر 8
  یادگار امام، بین یاسر 7 و 8
 • ایستگاه اتوبوس بلال 7
  یادگار امام، نرسیده به بلال 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملاصدرا ندارد.
  neshan logo